Когато няма за какво да говорят, синоптиците говорят за работа.
Един борец хванал златната рибка, претопил я и си направил ланец.
Стига сте плашили хората с края на света! Това не е толкова страшно. По-добре изплашете всички с края на Интернет и ще видите какво е паника!
Жена казва на приятелка:
- С мъжа ми си живеем идеално, не се караме, не спорим. Пълна идилия. И всичко това е благодарение, че спазвам препоръките от ежедневния си хороскоп.
Мъжът казва на приятел:
- Всичко ни е наред с жената, защото тя реши да си следи внимателно хороскопа. Абонира се по мейла. Като разбрах това, хакнах й пощата и сега аз й пиша нейния хороскоп специално за нея.
Според статистиката, женените мъже живеят по-дълго. Но не по-добре...
- Хиляда лева за някакво си ловджийско куче?! - хваща се за главата един ловец, който иска да си купи куче.
- И освен това вижте как мига с едното око! Какво му става?
- Прави ми знак да не го продавам толкова евтино...
За да се сведат до минимум(или направо да изчезнат) по време на всички публични изяви политиците трябва да са свързани с детектор на лъжата.
- « Първа
- «
- 1
- »
- Последна »
Търси
Виц на деня
- Каква е разликата между туриста в Африка и расиста?
- Десет дена!
Изпрати виц или видео
Ще се радваме да ни изпратите виц или видео и всички посетители да могат да се посмеят :)
Абонамент
Абонирай се и ще получаваш по нещо весело всеки ден :)